Loading color scheme

Finanční krize postihuje stále více lidí

Řešíte každý měsíc nedostatek finančních prostředků na vašem účtu nebo v peněžence? Nezbývá vám ani koruna na to, abyste si šetřili na horší časy? Říkáte si, jak to dělají ostatní?
Nebojte se, nejste v tom sami. Čím dál více lidí postihuje finanční krize.

Řešíte-li finanční problémy a nechcete to nechat dojít tak daleko, že na vás zazvoní exekutor, pak hlavně nestrkejte hlavu do písku. Oslovte důvěryhodnou finanční společnost, která se s vámi na vaši finanční situaci podívá.
Nemáte-li žádné zkušenosti s finančním poradenstvím, pak se zkuste pozeptat známých nebo se poohlédněte na internetu po recenzích.

Jednou léty i klienty prověřenou společností je společnost NEXTA Consulting, s.r.o.. Zabývá se kompletním finančním poradenstvím, obrátit se na ní můžete, pokud potřebujete pomoci, poradit či vyřešit:

  • exekuce
  • konsolidace
  • investice
  • oddlužení
  • výkup nemovitostí

Než si vezmete půjčku

Chcete své dosavadní finanční problémy vyřešit půjčkou? Pokud pro to nemáte pádný důvod, pak vám tuto variantu nedoporučíme. Vezmete-li si úvěr, pak budete mít pocit, že je vše vyřešeno. Na paměti ale mějte, že budete mít o další splátku na víc.

Přesně tímto způsobem začíná finanční krize v mnoha rodinách. Vytloukání klínu klínem. Přišlo za vámi dítko, že chce nové kolo? Nebo na vás snad tlačí manželka, že chce k moři? Neodsouhlasujte hned vše, co členi vaší rodiny chtějí. Dobře si vše spočítejte a naučte se také říkat ne. Přeci si nebudete půjčovat na dovolenou u moře... Dovolená uteče a vám zbude akorát 5 let dalšího splácení.

A běda, jak se se splácením opozdíte nebo přestanete platit úplně. Exekutor na sebe nenechá dlouho čekat. Nehledě na to, že do toho můžete onemocnět a nebudete mít na splátky už vůbec. Zkrátka, snažte se šetřit a pokud vám to nejde, obraťte se na odborníky. Společně proberete možnosti, které máte a třeba najdete i finanční rezervu.