Loading color scheme

Nedostaňte se kvůli Vánočním dárkům do exekuce

Za necelý měsíc jsou tu Vánoce. Patříte mezi ty, kdo nakupují vánoční dárky dlouho předem nebo na poslední chvíli? Pokud patříte do té druhé kategorie, pak dost možná přepočítáváte peníze, zda na všechny dárky pod stromeček budete mít dost financí. Co budete dělat, když zjistíte, že na všechny dárky nebudete mít dost?
Jsou dvě varianty, a to buď se smířit s tím, že pod stromečkem nebude vše, co jste chtěli nebo si na dárky půjčit peníze.

Jak jednoduše zní slovo půjčka. Než ale o půjčku požádáte, dobře si spočítejte, zda budete mít dostatek peněz na splácení. Vzít si půjčku je v dnešní době velmi snadná věc, ale může vám to obrátit i život vzhůru nohama.
Nezapomeňte, že v kalendářním roce jsou i jiné dny, kdy můžete obdarovat své blízké a do té doby si můžete peníze na dárek ušetřit.

Exekuce díky vánočním dárkům?

Není to nic ojedinělého. Mnoho lidí se již takto napálilo, vypůjčili si na vánoční dárky, aby svým blízkým udělali opravdu radost a pak sami skončili v exekuci. To jen proto, že si nespočítali dostatečně pečlivě své příjmy a výdaje a díky dalším splátkám za úvěr či půjčku už neměli na nájem nebo živobytí. Exekuce na sebe tak nenechala dlouho čekat.

Máte-li finanční problémy díky vánočním dárkům již nyní, pak je řešte co nejdříve. Nevíte si ale s řešením dluhů rady? Půjčené peníze jste již utratili?
Obraťte se na odborníky, kteří se zabývají kompletním finančním poradenstvím, včetně řešení exekuce a konsolidace půjček.

Dle průzkumu si v životě vzalo půjčku na cokoliv 8 lidí z 10. Často dotázaní i přiznali, že si vzali hned první půjčku, která jim byla nabídnuta a jiné možnosti ani nezjišťovali. Nemusíme zmiňovat, že šlo mnohdy o velmi nevýhodné půjčky s vysokým úrokem nebo s nevýhodnými podmínkami.

Rozmyslete si vánoční dárky na dluh

Než se unáhlíte ve svém jednání a budete chtít vánoční dárky na dluh, pak si vše dobře spočítejte! Vaši blízcí jistě pochopí, že dárků pod stromečkem bude letos méně, za to budete žít v klidu a pohodě bez dalších splátek.

Chcete více informací o pomoci s řešením exekuce?

Naše společnost NEXTA Consulting s.r.o. Vám s řešením exekuce pomůže, a to rychle a diskrétně. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti finančních služeb, proto vám sestavíme řešení na míru vašim potřebám. Stačí nás kontaktovat.