Loading color scheme

Oddlužení díky odkupu nemovitosti

V dnešní době, kdy se zvyšují ceny a úrokové sazby se dotýká růst nákladů skoro každého. Většina lidí si přivykla na určitý životné standard, který se po dlouhých 5 let neměnil a většinu nenutil vytvářet finanční rezervy.

Jenže co dělat teď, když účty zejí prázdnotou, půjčky jsou našponované na maximum, ceny rostou a v příjmech vám nikdo nepřidá?

Cesty jsou různé, buď se vám podaří náklady s příjmy zkorigovat například snížením běžných nákladů za kvalitní potraviny, což může obnášet i opuštění standardu z posledních let. Jenže co dělat, když jste příjmy a výdaje měli akorát při normálních cenách a už není kde brát a snížení výdajů nevyrovná i tak příjmy.

Jak vyřešit zadlužení nemovitosti

Zadlužení nemovitosti z důvodu nízkých příjmů, ať už z důvodu nemoci, ztráty zaměstnání nebo se prostě zvýšila úroková sazba hypotéky a vám už moc volných financí nezůstává. Stačí jen, aby vám zůstala stejná mzda a splátka se zvedla o jednu třetinu, tak se rychle můžete ocitnout v potížích a na vaší nemovitosti rázem může mířit exekuční povel ze strany věřitele. Proto vždy urychleně řešte, pokud se se vám náklady zvýší a vy na splátky nemáte, můžete se například pokusit úvěr prodloužit a tím si splátku snížit na únosnou mez.

Co dělat když nemovitost oddlužit nejde

Nepodařilo se vám u vašeho věřitele uspět? Nejde vám například kvůli věku hypoteční úvěr prodloužit nebo jste v minulosti měli opožděnou splátku a věřitel vám prostě nevyhověl. Nezoufejte každá situace má své řešení, jen se nesmíte utápět v situaci a musíte jednat. Čím rychleji, tím lépe si najděte nějakou společnost, která vám s oddlužením může pomoci. Na trhuje spousty společností, které pomáhají s oddlužením, dbejte však vždy na jejich historii a reference případných klientů. Kontaktujte NEXTA Consulting, s.r.o. buď pomocí formuláře nebo na telefonu 608 815 828, kde vám finanční specialisté s vašim problémem rádi pomohou.

NEXTA Consulting, s.r.o. pomáhá a řeší:

oddlužení

řešení exekucí

konsolidace půjček

zprostředkování půjček

Spektrum služeb v oblasti financí je hodně široké a většina případných potíží se dá vždy řešit, jen si je dlužník nesmí schovávat a neřešit je, to se poté již mnoho možností pro řešení nenabízí. Nikdy se tedy nestyďte za to, že nemáte na splátky a hledejte cesty, jak se z velkých závazků dostat.